.

.

Атлетски дела момчиња француски териски бои за џогерски панталони, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња француски териски бои за џогерски панталони, големини 4- & хаски

DEN 320.00
Износ

Цел ден удобност за секоја активност, пантолоните со џогерски во боја на атлетски работи обезбедуваат совршено вклопување со еластична половината за влечење изработена со ткаенина за квалитет со високи перформанси. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Active Fit. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Еластична половината со влечење, отвори за нозе. Француски Тери Панталони со џогерски панталони за момчиња од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите