.

.

Работа Престилка, Заварување Престилка Ремен За Сечење

Работа Престилка, Заварување Престилка Ремен За Сечење

DEN 499.20
Износ

Работна Престилка, Ремен За Престилка За Заварување За Сечењеспецификација : Тип На Предмет : Материјал За Заварување : каубојска боја : Жолта Апликација : за готвење, перење, заварување, сечење, ракување итн. Список на пакети : 1 х Престилка За Заварување Забелешка : ве Молиме дозволете мала грешка од 1‑2см во рачното мерење. Материјал : Усвојувајќи кожен материјал, оваа престилка е отпорна на пламен, обезбедувајќи подобра работа . Удобно Носење : задниот ремен не само што може ефикасно да ја спречи болката во вратот при работа. Поголем Џеб : на предната страна има голем џеб за алат, кој овозможува лесно складирање и пристап, едноставен и корисен. Широка Алатка : Овозможува широка примена при готвење, перење, заварување, сечење, ракување итн., задоволување на вашата потреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите