.

.

Hotешки тропски цвеќиња на Artwall, отстранлив uralиден uralид од Холи Воџан

Hotешки тропски цвеќиња на Artwall, отстранлив uralиден uralид од Холи Воџан

DEN 2199.84
Износ

Artwall Hot Tropical Flowers, отстранлив uralиден uralид uralидал од Холи Воџан закотвува голи wallид со овој зачудувачки wallиден уметност. Покажете ги овие прекрасни ботанички уметнички дела во трпезаријата како шик фокусна точка. Закачете го овој украс на wallидна уметност во дневната област и додадете малку живописна перница за фрлање и килим со бела бушава. Наредете неколку снопови на никел, на елегантно стаклена маса за кафе, за да го комплиментираат декор на wallидот. Направени по нарачка. Локално извори материјал. Подготвени да висат.

R

Им се допаѓа и на купувачите