.

.

Осветлена рамка за слика на мали шеф со клип - 4 6

Осветлена рамка за слика на мали шеф со клип - 4 6

DEN 565.28
Износ

Исечете ја омилената фотографија за бебиња на оваа фото рамка и лесно персонализирајте ја секоја просторија во вашиот дом. Покрај тоа, оваа рамка е многу светла и може да додаде малку осветленост во секоја просторија во која можеби ќе ви треба! Карактеристики на производот : Осветлената плоча за фото рамки има една 4 "x 6 " Фотографијата лесно може да се обеси на wallид со кука на задниот дел бара 2 "AA " батерии со големина - не е вклучено вклучено/исклучување на прекинувачот на страната осветлена Од малите LED светилки на горниот дел од рамката, гласи "Малиот шеф " Димензии : 6,5 "H x 10,5 " W x 1 "D материјал (и) : пластична осветлена LED фото рамка. Бара 2" АА "Батерии со големина - не се вклучени. Лесно може да се обеси на wallид со кука на задниот дел.

R

Им се допаѓа и на купувачите