.

.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2008-Понтијак Г6

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2008-Понтијак Г6

DEN 1263.84
Износ

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Ново Собрание На Фарови Со Сертифициран Стандард ЗА Замена На Патници, За Возила Со ЦТФ Пакет Со Јасна Тркалезна Леќа. Тој Е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2008-2010 Понтијак Г6. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2008-2010 Понтијак Г6 Со Јасна Тркалезна Леќа, ЦТФ Пакет, Изработени Од Полипропилен . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2008-2010 ПОНТИЈАК Г6 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите