.

.

Розова Платина Изолирана Јакна За Мали Девојчиња Со Додатоци-корали, 5-6

Розова Платина Изолирана Јакна За Мали Девојчиња Со Додатоци-корали, 5-6

DEN 207.52
Износ

Слој на топлина и стил со оваа розова Платина јакна и додатоци во собата! Розова Платина изолирана јакна со додатоци Ватиран јакна со надворешност отпорна на временски услови, еластичен струк, полн патент со кука и јамка, облога од руно со пруги и рачни џебови со предвремено затворање (100% полиестер) Леопард печатење руно шамија со раб (100% полиестер) Леопард печатење руно гравче (100% полиестер) машинско перење ладно увезена розова Платина изолирана јакна за мали девојчиња со додатоци (големини 4-6х)-корали, 5-6.

R

Им се допаѓа и на купувачите