.

.

Дозвола Женски Дуксер Долг Ракав Обичен Лабав Капка Рамо Среќен Денот На Благодарноста Птици Графички Отпечаток Дуксер Пуловер На Вратот На Екипажот Женски Пад Мо

Дозвола Женски Дуксер Долг Ракав Обичен Лабав Капка Рамо Среќен Денот На Благодарноста Птици Графички Отпечаток Дуксер Пуловер

DEN 2.00
Износ

Со соодветна грижа и одржување, може да трае со години. Материјал : Полиестер. Спарете го со вашите секојдневни облеки за да го зачините вашиот стил. Материјал : Полиестер. големина : XXL големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите