.

.

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Balloon Dog Lux' Dox 'кучиња и кутриња - злато, сиво

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Balloon Dog Lux' Dox 'кучиња и кутриња - злато, сиво

DEN 319.84
Износ

Балон куче Лукс, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има дизајн на квадратни ориентации и инсекти со тема за кучиња и кутриња за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи дрвени рамка од 1,5 инчи, подготвени да висат со пред-инсталирани куки за лесно бесење за лесно бесење за лесно бесење за лесно бесење . Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија животни wallидни уметности платно за отпечатоци од кучиња и кутриња од кучиња луксуз - злато, сиво.

R

Им се допаѓа и на купувачите