.

.

Трака за изведба на Tricot Performance на Cheetah Boys, сет на облеки со 2 парчиња, големини 4- & Husky

Трака за изведба на Tricot Performance на Cheetah Boys, сет на облеки со 2 парчиња, големини 4- & Husky

DEN 1.33
Износ

Подгответе се за нешто во оваа 2-парта Tricot Performance Tracksuit поставено од гепард. Одликувајќи се со целосна поштенска јакна и панталони за да се совпаднат, тоа е совршен сет за еден ден во паркот или само да легнува низ куќата. Изработен во супер-мек Трикот за цел ден удобност. Материјал : 100% полиестер. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : една јакна и еден пар панталони. Јакна : лесна; прикачен аспиратор; поштенски фронт; долги ракави со еластични зглобови за безбедно вклопување; Kangеб на кенгур однапред; Контрастно цевководи. Панталони : тенок вклоп; Повлечен стил; еластична половината; ребрести манжетни за глуждот; детали за странични ленти. 2-парчиња Tricot Performance Tracksuit сет за момчиња од гепард.

R

Им се допаѓа и на купувачите