.

.

Каталем Сандала Потпетици Чевли За Жени Дами Мода Змија Кожа Отворени Прсти Брава Дебела Ткаени Слајд Сандали Жени Бели 8

Каталем Сандала Потпетици Чевли За Жени Дами Мода Змија Кожа Отворени Прсти Брава Дебела Ткаени Слајд Сандали Жени Бели 8

DEN 0.33
Износ

Сандал Потпетици Чевли За Жени Дами Мода Змиска Кожа Кожа Со Отворен Прст Т Т Облик На Тока Дебели Ткаени Слајд Сандали Женски Пол : Жени, Девојче. Горен Материјал : Вештачка кожа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Отворен Прст. Висок Стил На Пета : Дебели Високи Потпетици. Тип На Затворање : Ремен За Тока. Чевли Пета Висока : 6см/2.36". Висина на платформата : 1см/0,39". ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Фин Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Папучи, Дебели Високи Потпетици Дебели Високи Потпетици, Чевли За Венчавки, Чевли За забави, Нелизгачки, Лесни, Дише Лесно За Носење Полетување!.

R

Им се допаѓа и на купувачите