.

.

Дизни Раја И Последниот Змеј-Тизер Ѕид Постер, 22.375 34

Дизни Раја И Последниот Змеј-Тизер Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 175.84
Износ

Овој Тренд Меѓународен Дизни Раја И Последниот Ѕид На Змеј-Закачка Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Дизни Раја И Последниот Змеј-Закачка Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

R

Им се допаѓа и на купувачите