.

.

Бриз Декор БД-ЦИ-ГС-108306-ИП-БО-Д-УС15-БД 18. во. Знамиња на сиера Леоне Од Светска Националност Впечатоци Декоративно Вертикално Двострано Градинарско Знаме Поставено ?

Бриз Декор БД-ЦИ-ГС-108306-ИП-БО-Д-УС15-БД 18. во. Знамиња на сиера Леоне Од Светска Националност Впечатоци Декоративно Вертикално

DEN 319.84
Износ

Националност Убава Мини Градина Знаме Со Метал Градина Банер Пол Штанд-Комплетен Сет Бриз Декор имаат различни Градина Знаме Во собата За Сите прилики. Уникатен дизајн за виси внатрешна или надворешна употреба. Ние сме посветени да ви понудиме исклучителни вредности. Нашите клиенти уживаат да го прикажуваат Нашето Градинарско Знаме поставено подолги периоди. Повеќе од една деценија сме посветени на производство на знамиња без споредба во квалитетни и убави дизајни. Нашите знамиња се направени со нашиот про чувар материјал кој е мек на допир и дизајните може правилно да се прочитаат на знамето. Вклучува 1 Парче х Мини Градинарско Знаме 13" х 18,5"1 парче х 40" 4 Парчиња Се Распаѓа Метален Двор Банер Спецификации Материјал : Отпорен На Временски Услови 3 Слоеви Блокуттема : Националностпечаток : Двострано Читливо : Читливо И Двете Странични Шевови : Двоен Зашиен Дисплеј : Вертикалханг Тип : Ракавичар : Рик Барсизе : Градинарско Знаме поставете 13" х 18.5"ја расипува големината на столбот на градинарското знаме : 16" х 40"Земја На Потекло : Печатено Во Usaweight : 1.09 Lbs-Sku : Twgf4074 Breeze Decor Bd - Cy-Gs-108306-Ip-Bo-D-Us15-Bd 13 X 18.5 Инчи. Знамиња на сиера Леоне Од Светска Националност Впечатоци Декоративно Вертикално Двострано Градинарско Знаме Поставено со Столб За Банер.

R

Им се допаѓа и на купувачите