.

.

Девојка Флинстоунс Среќен Велигден Семејство Портрети Графички Маичка Тахити Сина Голема

Девојка Флинстоунс Среќен Велигден Семејство Портрети Графички Маичка Тахити Сина Голема

DEN 159.84
Износ

Прославете Го Велигден со најиконското семејство во Темел! Време е да се облечеме за сезоната на празници со оваа нова официјално лиценцирана Флинстоунс Среќен Велигден Семејство Портрети Девојки Графичка Маица! Оваа уникатна маичка содржи портрети на вашите омилени ликови од анимираната серија, вклучувајќи Ги Фред Флинстоун, Вилма Флинстоун, Камчиња Флинстоун, Урнатините Барни, Урнатините Бети и Урнатините бам-Бам, со"Среќен Велигден " отпечатени со сини и зелени букви. Земете една од овие неверојатни Кошули Од Флинстоунс кои се совршени за лов на јајца или само уживање Во прославите На велигденската недела со пријателите и семејството! Хоп до одлична мода со овој официјално лиценциран графички дизајн на девојки од Флинстоунс. Земете корпа и одете на лов за оваа велигденска маица за девојки! Со фред, Камчиња, Вилма, Барни, Бам-Бам и Бети со текст кој вели "Среќен Велигден.". Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка; ве молиме размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од и ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

R

Им се допаѓа и на купувачите