.

.

Чуда нација девојки сина проверка на панталони за спиење, големини 4- & плус

Чуда нација девојки сина проверка на панталони за спиење, големини 4- & плус

DEN 0.67
Износ

Од дневна околу денови до спиење, таа е официјално подготвена да се опушти со панталоните за спиење на Wonder Nation во слатки отпечатоци од проверка. Изработени во пријатна ткаенина, панталоните за спиење на овие девојки имаат лесен, влечен дизајн и пар со омилените врвови за спиење за целосен ноќен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : опуштено; Заштитена нога. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината со влечење. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Faux-копнен мува; опремени манжетни со ребра; Проверете ја шемата. Девојките ги проверуваат пантолоните за спиење од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите