.

.

Hesroicy Рачно Изработени Вештачки Маргаритки Цвет За Дома, Градина, Свадби, И Партии Убава Маса Декорација

Hesroicy Рачно Изработени Вештачки Маргаритки Цвет За Дома, Градина, Свадби, И Партии Убава Маса Декорација

DEN 2.00
Износ

Спецификации : Вештачко цвеќе, добро изработено и живописно обоено, изгледа реално и убаво.Совршен за украсување свадбена забава, дом и градина, канцеларија, кафе куќа и така натаму.Многу бои за избор, секоја од нив е многу nice.No бледнее, држи свежо и убаво цело време. Име на ставка : Вештачко Цвеќе Количина : 1 парчиња (9 парчиња Под-Гранка И 21 парчиња Цветни Глави)Материјал : Ткаенина + Пластични Прилики : Свадба, Сцени, Паркови, Канцеларии, Продавници итн карактеристики : Живописна Боја, Декор За Забави, Убава, Не избледена, Цвет На Маргаритколку Должина : 30см/11,81" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Вештачко Цвеќе Вештачко цвеќе, добро изработено и живописно обоено, изгледа реално и убаво. Совршен за украсување свадбена забава, дом и градина, канцеларија, кафе куќа и така натаму. Многу бои за избор, секоја е многу убава. Без бледнее, држи свежо и убаво цело време.

R

Им се допаѓа и на купувачите