.

.

Нова Стандардна Замена Лево Надворешно Опашка Светло Собрание, Одговара-Нисан Верса Седан

Нова Стандардна Замена Лево Надворешно Опашка Светло Собрание, Одговара-Нисан Верса Седан

DEN 3099.68
Износ

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нов Стандарден Склоп На Надворешната Опашка На Возачот За Замена. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Опашката. Тоа Одговара На Вашиот 2020-2020 Нисан Верса Седан. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 години, Ограничена. Каи Нова Стандардна Замена Лево Надворешно Собрание На Опашката, Одговара На 2020-2020 Нисан Верса Седан Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди за Безбедност на Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

R

Им се допаѓа и на купувачите