.

.

Вагнер Сериозност Е Полу-Метални Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара избери: 1986 - ФОРД Ф150, 1986-ФОРД БРОНКО

Вагнер Сериозност Е Полу-Метални Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара избери: 1986 - ФОРД Ф150, 1986-ФОРД БРОНКО

DEN 0.33
Износ

Вагнер сд влошките за сопирачките се специјално дизајнирани и тестирани за да обезбедат издржливи перформанси за флотите, полициската потрага и возилата управувани во тешки услови како што се често запирање, влечење брзини и тешки товари. ИЗГРАДЕНИ ТЕШКИ краеви Дизајнирани за флоти и возила управувани во тешки услови. ДОЛГ ЖИВОТ полу-метален материјал за триење базиран на јаглерод дизајниран во куќата за да обезбеди долготрајни перформанси на сопирање за најтешките апликации. ТЕСТИРАНО и ПОТВРДЕНО Ригорозно тестирање на возилото во стилот НА ОЕ за да се обезбедат оптимални перформанси на сопирање за возилата под екстремна топлина, често запирање и тешки товари. ОЕ ДИЗАЈН Карактеристики ое стил шимс, слотови и комори. ХАРДВЕРОТ ВКЛУЧУВАШЕ Врвни Хардверски комплети од Нерѓосувачки челик вклучени за клучни апликации. НУЛТА БАКАРНА ФОРМУЛАЦИЈА Карактеристики вагнер ОЕ25 формулација на триење со нула бакар. Одговара Изберете : 1986-1993 ФОРД Ф150 1986-1993 ФОРД БРОНКО 1986-1993 ФОРД ЕКОНОЛИН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите