.

.

Финска Европа Национален Амблем Пари Бо Церац Монета Случај Свинче Банка

Финска Европа Национален Амблем Пари Бо Церац Монета Случај Свинче Банка

DEN 0.33
Износ

Големина : Мерење 9 см (3,5 инчи) во висина и 8 см (3,1 инчи) во дијаметаркласификација : Кутии За Пари, Свинче, Функција За Заштеда : -Класичен дизајн на цилиндри-Цврст и издржлив за долготрајна употреба-Отстранлив гумен затворач на дното : отстранете ги монетите и белешките лесно-Способни да држат голем број монети и белешки-Одличен подарок за вас И пријателите да почнат да заштедуваат пари за дождлив ден-Едукативен предмет за деца : Научете ја вредноста на заштеда на пари за иднината.Материјал : квалитетен керамалпакет количина : 1 х Кутија За Пари овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Финска Европа Националниот Амблем Пари Кутија Церак Монета Случај Свинче Банка.

R

Им се допаѓа и на купувачите