.

.

Со дизајн Малку тикви во затворен простор на отворено, килим

Со дизајн Малку тикви во затворен простор на отворено, килим

DEN 1277.60
Износ

Забавувајте се со вашиот есенски декор со есенскиот килим за внатрешна/надворешна површина на Дизајн 3. На овој килим на полиестерска област се отпечатени три шарени тикви. Овој разноврсен килим е достапен по ваш избор на опции за големина за најдобро да се вклопи во вашиот дом. Тоа е хипоалергично и машинско перење за леснотија на грижа. Доаѓа по ваш избор на достапни големини. 3 мали тикви во забавни бои. Направена од полиестер и синтетичка мешавина. Хипоалергична конструкција. Изберете од достапните опции за големина. Наменето за внатрешна и надворешна употреба. Инструкции за нега : Машинска миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите