.

.

Атлетски работи женски fau sherpa pullover худи

Атлетски работи женски fau sherpa pullover худи

DEN 2.67
Износ

Пријатно, опуштено и точно за сезоната, Атлетик Работи „Фаукс Шерпа Худи“ ве одржува топло топло и изгледате добро во текот на целиот ден. Faux Sherpa ткаенината го одржува изгледот пријатно додека се чувствувате најудобно. Пар со џогери или фармерки и преземете студени денови во стил. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Дефект : кросовер со прицврстен аспиратор со кабел за банџи. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави на рамо со еластизирани манжетни. Ocketsебови : Предна торбичка. Карактеристики : Еластична полите; ултра-мека и пријатна факс Шерпа. Women'sенски faux sherpa pullover худи од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите