.

.

Оливер Гал Сан Диего разгледница wallидна уметност

Оливер Гал Сан Диего разгледница wallидна уметност

DEN 2.00
Износ

Додадете парче од Сан Диего на вашите wallsидови со разгледницата на Оливер Гал Сан Диего, врамена wallидна уметност, фалејќи се со шарен мотив инспириран од разгледница. Високите зелени палми и синиот океан ја прават оваа wallидна уметност забавен додаток за секој дом. Печатењето вклучува стилска рамка за бело дрво за атрактивен завршен допир. (ARTR3131-6) ПРИРАЧНИК ЗА ПРОДАВНИЦИ ПРИРАЧНИК ОД АВЕУЦИЈА НА РАБОТНИЦИ . Професионално рачно истегната галерија завиткана во одржливо, сертифицирано дрво на ФСЦ . пристигнува подготвени да се обесат со сите вклучени хардвер . Вклучува сертификат за автентичност од уметникот.

R

Им се допаѓа и на купувачите