.

.

МОТОР БРПК-Диск Сопирачка Хардвер Комплет Одговара изберете:, 1996 - ФОРД МУСТАНГОТ ГТ

МОТОР БРПК-Диск Сопирачка Хардвер Комплет Одговара изберете:, 1996 - ФОРД МУСТАНГОТ ГТ

DEN 3071.84
Износ

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд, Линколн и Меркур.Делови за мотоцикли и Форд се користат низ возилата на Форд во различни апликации кои помагаат да се обезбеди соодветен квалитет на градба, интегритет и долготрајни перформанси на секој автомобил или камион форд.Моторните И Фордовите Делови се произведени од првоквалитетни материјали-избрани специјално за максимални перформанси и примена suitability.As со Сите Делови На Мотоцикли и Форд, сите иновации или подобрувања развиени од производството на возилото се вклучени во овие делови по замена на пазарот, обезбедувајќи најактуелна технологија и перформанси. МОТОРЦИКЛ БРПК-5615 Диск Сопирачка Хардвер Комплет.

R

Им се допаѓа и на купувачите