.

.

Одлична вредност чипови за компири, 9. Оз

Одлична вредност чипови за компири, 9. Оз

DEN 349.76
Износ

Започнете ја забавата со чипови со компири со голема вредност. Оваа торба од 9,5 унца чипс е задолжително за вашата следна забава. Вкусен вкус ги прави овие апсолутно неодоливи. Изнесете ги на следната забава во базенот, задната врата, пикник или денот на плажа. Децата и возрасните исто така ќе го обожаваат овој вулгарен вкус на чип од компир. Спакувајте ги на училишни ручеци или ставете торба во вашата канцеларија за пријатна закуска за пладне. Спарете ги овие чипови со натопување за срамота експлозија на вкусови или уживајте во нив. Послужете ги со сендвич или плескавица за искуство во стилот на дели. Изведете го вкусот со одлична вредност на компир чипови. Производите за голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност за пребарувања чипови од компир, 9,5 мл : неодолив, симпатичен вкус. Совршен за скари и задните врати. Одлична закуска за училишни ручеци и излети. Децата и возрасните исто така ќе сакаат. 9,5 мл голема вредност.

R

Им се допаѓа и на купувачите