.

.

Ловскоо Мало Девојче Принцеза Фустани Летен Резервоар Фустан За Деца Елек За Печатење Копчиња Фустан За Бебиња Жолта

Ловскоо Мало Девојче Принцеза Фустани Летен Резервоар Фустан За Деца Елек За Печатење Копчиња Фустан За Бебиња Жолта

DEN 2.00
Износ

Табела со големинапрепорачана возраст : 6-9 Месеци Големина : 80 Биста : 54см/21,26 "Должина : 43,5 см/17,13". Препорачана возраст : 9-12 Месециголемина : 90 Биста : 56см/22.05 "Должина : 46см/18.11". Препорачана возраст : 12-18 Месециголемина : 100 биста : 58см/22,83 "Должина : 48,5 см/19,09". Препорачана возраст : 18-24 Месециголемина : 110 Биста : 60см/23,62 "Должина : 51см/20,08". Препорачана возраст : 3 Години Големина : 120 Биста : 62см/24,41 "Должина : 53,5 см/21,06". Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 130 Биста : 64см/25.20 "Должина : 56см/22.05". Препорачана возраст : 4-5 Години Големина : 140 Биста : 66см/25,98 "Должина : 59см/23,23". Препорачана возраст : 5-6 Години Големина : 150 Биста : 69см/27,17 "Должина : 63см/24,80". Дете Деца Бебе Девојче Летен Елек Копче За Облекување Принцеза Фустанмоден дизајн, нов, Добар Квалитет!Материјал : Тип На Памучна Шема : должина на ракавот : главна Боја без ракави : Како Што Покажува Сликата : Модниот Стил и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од квалитетни материјали,чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни Поставување На Екранот, Ви Благодариме За Вашето Разбирање!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако вашето дете е месести, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА фустан Мали Девојчиња Принцеза Фустани Летен Резервоар Фустан Деца Копче Печатење Елек Фустан Бебе Облека Жолта. Материјал : Памук. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

R

Им се допаѓа и на купувачите