.

.

Билни Концепти Завиткување На Вратот, Чоколадо

Билни Концепти Завиткување На Вратот, Чоколадо

DEN 639.84
Износ

Обвивката За Вратот во форма на"У" нежно ќе смири, утеши и опушти. Рачно изработени со природни билки и зрна за ублажување на стресот, грчеви во напнатоста и непријатност во мускулите. Микробранова печка или замрзнување за инстант терапија. Обвивка за вратот; Природно олеснување на болката; олеснување На болката во Билките; олеснување На болката Во Мускулите; Ослободување Од Стрес; олеснување на Напнатоста; микробранова топлинска подлога; топла терапија; Ладна терапија; ароматерапија; потопло Во Вратот; болка во Вратот; Топлинска лепенка.

R

Им се допаѓа и на купувачите