.

.

Патрола на шепа осветли атлетска авантура патики

Патрола на шепа осветли атлетска авантура патики

DEN 0.67
Износ

Овие сиви и сини атлетски чевли имаат потера и Маршал од патролата на шепата на Никелодеон. Вашето малечко ќе ја сака големиот лик уметност и сите светла! И, ќе го сакате лесен/лесен дизајн! Издржлив осветлен PU горен. Осветлена надворешна плоча на TPR. Лична уметност од страна и предната страна. Табулаторот за потпетици.

R

Им се допаѓа и на купувачите