.

.

Индустриски студенти Мојата куќа му служи на Господ духовна фраза, 10, дизајн од Дафне Полсели

Индустриски студенти Мојата куќа му служи на Господ духовна фраза, 10, дизајн од Дафне Полсели

DEN 927.20
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 10 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : библиски; Религиозен; Исус; Бог; Калиграфија; Ракопис; Кујна; Служење; Вечера; Храна; Готви; Текстура; Старомодни;. Дизајн од Дафне Полсели.

R

Им се допаѓа и на купувачите