.

.

Ниуер Жени Обични Широки Панталони Долги Панталони Дами Џебови Без Ракави Ромпер Обични Лабави Памучни Ленени Панталони Со Цврста Боја

Ниуер Жени Обични Широки Панталони Долги Панталони Дами Џебови Без Ракави Ромпер Обични Лабави Памучни Ленени Панталони Со Цврста

DEN 0.67
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Широк Костим За Играње Нозе, Долги Панталони, Тип На Ромперпетер Без Ракави : Еднобојна, Џебови, Копчиња Боја : Армиска Зелена, Каки, Кралска Сина, Бела, Зелена, Жолта, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Памучно Деколте : Квадратна Должина На Вратот : Должина На Панталони Без Ракави : Должина На Глуждот До Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1. Материјал : полиестерски памучни цврсти комбинезони, дише, меки и удобни.2. Дизајн : Секојдневен, еластичен струк, едно парче, квадратен врат, без ракави, копчиња, еднобојна, широка нога, големи џебови, грб на клучалката, комбинезон со долги панталони палацо.3. Натпревар : комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, маици, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба.4. Нега за перење : машина за перење.Рачно миење ладно одделно се препорачува.Закачете се да се исуши. Содржина на пакетот : 1 х Комбинезон (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Комбинезони За Нозе, Секојдневни Панталони За Палацо На Летна Плажа, Моден Широк Хаваи Долг Костим за Играње. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Лабав Комбинезон Во Еднобојна Боја, Панталони За Дневна Соба Бохо Палацо, Широка Нога, Џебови За Товар, Грб На Клучалката, Копчиња Долги Панталони Ромпер За Комбинезони. Повод - Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот. Може да се Носи на Работа, Спорт, Клубови, Забави, Одмори, Плажи, Патувања и Други Прилики. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите