.

.

асдоклхк Женски Плус Големина Блузи Клиренс, Женска Летна Туника Круг Вратот Цветни Печатени Маици Повик Краток Ракав Блуза Плисирани Врвови Со Возбуда Полите

асдоклхк Женски Плус Големина Блузи Клиренс, Женска Летна Туника Круг Вратот Цветни Печатени Маици Повик Краток Ракав Блуза

DEN 0.33
Износ

Женски Летен Туника Круг Вратот Печатени Маици Повик Краток Ракав Блуза Плисирани Врвови Со Возбуда Полите Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Кратки Ракави,Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот печатен дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : Стил На Тркалезен Врат : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина.USUKEUBust Sleeve Length SSmall4834100cm/39.37"22cm/8.66"68cm/26.77"MMedium61036106cm/41.73"23cm/9.06"70cm/27.56"LLarge81238112cm/44.09"24cm/9.45"72cm/28.35"XLX-Large101440118cm/46.46"25cm/9.84"74cm/29.13"XXL XX-Larege121642124cm/48.82"26cm/10.24" 76cm/29.92 " Големина : Големина. : Смолус : 4УК : 8ЕУ : 34биста : 100см/39.37"Ракав : 22см/8.66" Должина : 68см/26.77 " Големина : Мсизе. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 106cm/41.73"Ракав : 23cm/9.06"Должина : 70cm/27.56"Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09"ракав : 24cm/9.45" Должина : 72cm/28.35 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 118cm/46.46"ракав : 25cm/9.84" Должина : 74cm/29.13 " Големина : XXL Големина. : XX-laregeus : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82"Ракав : 26cm/10.24" Должина : 76cm/29.92 " жените плус големина дозвола $5. женски блузи и кошули. Жените Плус Големина Дозвола, Жените Печатат Кратки Ракави Врвови Кошули.

R

Им се допаѓа и на купувачите