.

.

Засекогаш јас девојки со очите на очите на очите и печатените хеланки на пеперутка, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-12

Засекогаш јас девојки со очите на очите на очите и печатените хеланки на пеперутка, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-12

DEN 1.67
Износ

Направено да одговара! Оваа симпатична облека со 2 парчиња поставена од Forever Me е комплетна со врвот на очите на очен и стриптивите хеланки за печатење за удобност и стил. Врзете ја облеката со појавување на Scrunchie за дополнителна забавна талент. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. Врвот : вратот на екипажот; кратки ракави на треперење; појас на половината; детали за очите; Ниво на рафле полите. Легави : влечење на стилизирање; еластична лента за половината за удобност; печатење на сите. Вклучува соодветна вратоврска. Топ : 60% памук/40% полиестер; Хелеги : 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Облека за очите на очите и печатење на облеки за хеланки поставени за девојчиња од засекогаш мене.

R

Им се допаѓа и на купувачите