.

.

Филипс ШБ5850БК Метали Во Уво Bluetooth Слушалки Со Микрофон

Филипс ШБ5850БК Метали Во Уво Bluetooth Слушалки Со Микрофон

DEN 238.08
Износ

Слушалките За Bluetooth Металикс Во Уво со Микрофон Од Филипс обезбедуваат удобно, но моќно искуство. Одликувајќи се со ovономски овален дизајн и возачи од 8,6 мм, овие слушалки даваат динамичен звук додека ја запечатуваат бучавата од околината. Ли-Поли батеријата што се полни обезбедува до седум часа музичко уживање. Филипс SHB5850 BK/27 Bluetooth Слушалки Во Уво Со Microphone : bluetooth 4.1 поддршка + HSP/HFP/A2 DP/AVRCP. Вграден микрофон за повик без раце. Обезбедува безжична контрола на музиката и повиците. Рамен кабел без заплеткување за погодност во движење. Овалната звучна цевка обезбедува удобност и ја запечатува бучавата од околината. Возачите од 8,6 мм даваат јасен и моќен звук. Вклучува 3 големини на капачиња за уши и кабел за полнење.

R

Им се допаѓа и на купувачите