.

.

Без граници за бебиња на кукли за бебиња на јуниори

Без граници за бебиња на кукли за бебиња на јуниори

DEN 288.00
Износ

Овој фустан без граници на јуниори е сигурен дека ќе биде вашата нова омилена ставка во вашиот плакар. Супер мека ткаенина, граничен принт и капчиња назад ги погодуваат сите најдобри трендови на сезоната! Фустан за кукли за бебиња на помладиот.

R

Им се допаѓа и на купувачите