.

.

Shortесика Симпсон Краток сет за жени Ками и пижами

Shortесика Симпсон Краток сет за жени Ками и пижами

DEN 303.84
Износ

Chrortесика Симпсон Краткиот Shi T Christ Set Нашиот ноќен цветник за цвеќиња од цвеќиња е омилен клиент. Конструиран во меко, удобно микро, овој сет има прекрасни детали за чистачи на чипка и на Ками и кратки. Комплетот нуди совршена комбинација на прилично и секси без разлика дали е лежење или дремнување. Моделот носи големина S. vneck со прилично исечена чипка на чипка. Прилагодливи ленти. Накратко исфрлена чипка на чипка. Jet Black Night Bloom Bloom Floral Print. Големини - S, M, L. ткаенина - 94% поли / 6% спандекс. Машинско миење ладен / нежен циклус / суво суво. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите