.

.

Shadesheet by Boen Sun Shade Canopy, плоштад, 12 '12', беж

Shadesheet by Boen Sun Shade Canopy, плоштад, 12 '12', беж

DEN 1.67
Износ

Плови од сонце сенка се прекрасно разноврсни, претворајќи го вашиот двор, градина, палуба, базен, патека или други области на отворено и настани во ладно повлекување. Исто така познати како крошна за едриличари од Sun Shade, едриличарските нијанси обезбедуваат одлична заштита од сонцето и до 90% заштита од штетно УВ зрачење. Едрата за сонце во сенка ќе помогнат да се намалат температурите до 20-степени и дизајнот на дишениот материјал им овозможува на ладните ветре да поминат за поудобен простор и ќе овозможат да помине дождот, така што нема вода за здружување. Плови од сонце во сенка можат да бидат прикачени на домови, дрвја или колони за внатрешен двор. Едрата од сонцето во сенка можат да бидат поддржани од дрвени места или челични столбови вградени во бетонски подножје, и тие лесно се симнуваат сезонски како што се бара и се лесни за чистење со едноставен сапун и вода. Мувла, мувла, дамка и отпорна на солза. Обезбедување на 90% УВ заштита и поладно до 20 степени со нашата крошна на едриличарска сенка. Лесен за инсталирање на домови, дрвја или колони за внатрешен двор . Вклучени се заштитени Д-прстени и инсталациони јаже . Опуштете се и креирајте свој рај дома на внатрешен двор, базен или каде било каде сакате да создадете ладно засенчена област со Нашата продажба на сенка на сонцето . помага да се намали температурата на покриената област до 20 степени. Може да се прикачи на домови, дрвја, патики, колони, и др . 100% полиетилен. Лесна инсталација во цртичка. Не се потребни алатки.

R

Им се допаѓа и на купувачите