.

.

Природен Ветер Зашилени Прсти Женски Сандали Со Прерамки Во Бело

Природен Ветер Зашилени Прсти Женски Сандали Со Прерамки Во Бело

DEN 1264.00
Износ

Дизајнирани со горен дел од вештачка кожа, овие станови со прерамки сигурно ќе го изнесат кул во вас со трендовски стил на гладијатор. Тие имаат шилест прст, конструкција со прерамки, два странични акценти на бравата и затворање на задниот патент. Стп горниот. 0,35 инчен пета.

R

Им се допаѓа и на купувачите