.

.

Vinicius светло сива 2 '2'11 Традиционален килим во затворен отворен правоаголник

Vinicius светло сива 2 '2'11 Традиционален килим во затворен отворен правоаголник

DEN 3.33
Износ

Колекцијата Винисиус ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Без куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/отворен безбеден. Моден и еклектичен, овој традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Сива, овесна каша, светло беж. Нијанси на сива, овесна каша, лесен беж. 2 'x 3' правоаголник Област килим. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметност на јазол. Совршена за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со отворено елементи во умот. Ако добие Валкано, едноставно исплакнете со градинарско црево!. Функционален куп без куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килими.

R

Им се допаѓа и на купувачите