.

.

Елемис Де Стрес Хармонизирање На Масажа На Телото Мл 3. оз

Елемис Де Стрес Хармонизирање На Масажа На Телото Мл 3. оз

DEN 608.00
Износ

Елемис Де-Стрес Усогласување На Масажа На Телото Масло, луксузен и хармонизирачки мешавина дизајниран да обезбеди релаксација и подмладување. Ова стручно изработено масло за масажа, создадено од Елемис, ја доловува суштината на искуството слично на бањата, овозможувајќи ви да се опуштите и да ја ослободите напнатоста во удобноста на вашиот дом. Ова масло за тело нуди мноштво смирувачки и смирувачки сесии. Клучната карактеристика на ова масло за масажа е неговата хармонизирачка арома. Смислено избраната мешавина од есенцијални масла се комбинира за да создаде мирис кој промовира релаксација и ослободување од стрес. Кога животните барања се чувствуваат преоптоварени, или едноставно сакате да се почестите со момент на спокојство, ова масло за масажа станува ваш придружник за смирување и на вашето тело и на умот. Усогласување На Аромата : внимателно избраната мешавина на есенцијални масла во ова масло за масажа создава смирувачка и усогласувачка арома, промовирајќи релаксација и ослободување од стрес. Го смирува Телото И Умот : Без разлика дали сакате да ги смирите болните мускули или едноставно да се опуштите по долг ден, ова масло за масажа помага да се смират и вашето тело и умот. Стручно Формулиран : Елемис е познат по својата експертиза во нега на кожа и спа производи, обезбедувајќи да добиете висококвалитетен и ефикасен производ. Професионални Резултати Дома : Постигнете искуство со масажа на професионално ниво во удобноста на вашиот дом. Хранливи Состојки : ова масло за масажа содржи хранливи состојки за навлажнување и подмладување на кожата додека се опуштате.

R

Им се допаѓа и на купувачите