.

.

Портал сјајни Ма 15.4 ' ЛАПТОП ЛЦД ЕКРАН

Портал сјајни Ма 15.4 ' ЛАПТОП ЛЦД ЕКРАН

DEN 4479.84
Износ

Портал сјајни Ma7 15.4 ' ЛАПТОП ЛЦД-ЕКРАН ве Молиме одговарајте НА ТИПОТ, ГОЛЕМИНАТА и РЕЗОЛУЦИЈАТА на ЗАДНОТО ОСВЕТЛУВАЊЕ на вашиот оригинален екран пред да ја купите оваа ставка, бидејќи некои модели на лаптопи доаѓаат со повеќе од еден вид екрани.

R

Им се допаѓа и на купувачите