.

.

Големини на стадионот на стадионот „Ребок Бојс“ 4-20

Големини на стадионот на стадионот „Ребок Бојс“ 4-20

DEN 0.67
Износ

Овој пуфер на стадионот „Рибок Момци“ ќе ве задржи топло и удобно во денешниот најнов стил. Завршувањето на завршницата на водата ќе ве остави суви во зимските временски услови. Овој капут има аспиратор за откривање заедно со логото на Рибок на ракавот. Доверлив квалитет на Рибок, вклопување, перформанси и вредност. Отпорен на вода, одвојлив аспиратор, странични џебови за затворање на патентите, 100% полиестер, момчиња носат, надворешна облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите