.

.

Здрави раси на Јоркшир Териер здраво меко џвакано куче третира

Здрави раси на Јоркшир Териер здраво меко џвакано куче третира

DEN 231.84
Износ

Здрави раси со меки џвакани лекувања се идеални за кучиња од сите возрасти и големини. Нашите солени третмани со вкус на пилешко се одлични за употреба како тренинг третман или исто како вкусна награда за вашето куче. Вашето куче ќе ги сака! Со само 4 калории по третман, ова е едно од најздравите третмани на пазарот. Чувствувајте се добро, давајќи им на вашето куче овие третмани . Нашата формула има совршен спој на сушена боровинка, сушен брусница и пилешки црн дроб што ги прави кучињата да бидат плункани само што слушаат шише тресење!. Совршен третман за сите раси, векови и големини! Пребарај за вашата раса . направени во FDA, USDA и FSIS регулирани производствени капацитети за безбедност и чистота.

R

Им се допаѓа и на купувачите