.

.

солакол В Врвови на Вратот За Жени Жени Удобни Три Четвртини Ракави V Вратот Цврсти Врвови Блуза Жени V Врвови На Вратот

солакол В Врвови на Вратот За Жени Жени Удобни Три Четвртини Ракави V Вратот Цврсти Врвови Блуза Жени V Врвови На Вратот

DEN 2.33
Износ

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 51.5 см/20.28" Должина : 64см/25.20" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 52см/20.47" Должина : 65см/25.59" Големина : Л големина : Големи Сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 106cm/41.73" ракав : 52.5 cm/20.67" должина : 66cm/25.98" големина : Xl Големина : X-ГОЛЕМИ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 112cm/44.09" Ракав : 53cm/20.87" должина : 67cm/26.38" _____ЖЕНСКИ УДОБНИ ТРИ ЧЕТВРТИНИ РАКАВИ V вратот цврсти врвови блузакарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет,Fall,Зимски Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Три Четвртини Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женска Блуза [ v врвови на вратот за жени ][ жени v врвови на вратот ]изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Информации за производот : . Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите