.

.

Претседател на платно на државниот универзитет во Индијана

Претседател на платно на државниот универзитет во Индијана

DEN 2747.84
Износ

Не е достапен краток опис вклучува торба за носење. Две прилагодливи се потпираат на рака. Држач за чаша од одмор на десната рака. Преклопување на нов стил, задната врата и преносно. Екран печатено лого на предниот дел, задниот дел од потпирачот за глава и торбата за носење. Рамка обложена со бел прав. Шест месеци ограничена гаранција. Направено од единечен слоевит полиестер. Капацитет на тежина : 225 фунти . 22 in. W x 22 in. D x 34 in. H (7 bs.).

R

Им се допаѓа и на купувачите