.

.

Ockокеј најважни работи за тенки резервоар за слабеење, секојдневна форма, врвот за слабеење на телото, резервоар за компресија, големини мали-4XL, 5350

Ockокеј најважни работи за тенки резервоар за слабеење, секојдневна форма, врвот за слабеење на телото, резервоар за компресија,

DEN 239.04
Износ

Искусете секојдневно слабеење, удобност и целодневна доверба со резервоарот за слабеење на џокеј. Изработено со квалитетна најлон ткаенина, овој резервоар нуди мазно, свиленкаста чувство и нефризиран дизајн со многу истегнување. Одликувајќи се со скриен панел што удобно ја слави вашата област на мидриф, без да ја компресирате или стискате вашата биста, ќе сакате да го носите овој стил повторно и повторно. Ремени во стилот на резервоарот нудат безбедносна и удобна покриеност за да помогнат да го скриете омилениот градник, додека слоевите V-Neckline совршено под сите ваши омилени врвови за само-десно вклопување. Essentialsокеј најважните работи нудат целодневна удобност прилагодена за да одговара на вашето секојдневие-правејќи го секој момент да се чувствува добро. Без разлика дали сте на работа или на игра, удирајќи во теретана или се грижите за мирна ноќ на спиење, овие стилови се направени со најсуштинските елементи во умот : удобност, вклопување и стил. Со меки, строги ткаенини, трајни конструкции, детали за дизајнирање што ги сакате и квалитетот што го знаете и очекувате од брендот на кој им верувате, најважните џокејци секогаш се чувствуваат одлично против вашата кожа и ставете ја вашата удобност прво, помагајќи да изгледате - и да се чувствувате - многу многу Најдобро. Во џокеј, вашето задоволство е од најголема важност за нас. Како и сите производи од џокеј, најважните работи на џокеј се дизајнирани да испорачуваат удобност, квалитет и вклопување - сите поддржани од нашата 100% гаранција за задоволство. Мазен, истегнат микрофибер. Удобно тенок мидриф без да се компресира биста. Умешен дизајн Seam Free®. Совршено за секојдневно носење под вашите омилени врвови.

R

Им се допаѓа и на купувачите