.

.

Оригиналниот маж на Georgeорџ Машкиот велур Пени Лофер

Оригиналниот маж на Georgeорџ Машкиот велур Пени Лофер

DEN 463.84
Износ

Машката за мажи Penорџ Пени Лофер е прекрасен изглед на пени во стил на мокасин, со удобност во обичен стил. Овој чевли има лесна постава за Chambray за ладна удобност во потопло време и чорап за меморија за пена за крајна удобност. Уживајте во трајната надворешна плоча на TPR, правејќи го ова совршен чевли за внатрешна и надворешна употреба. Машкиот мачки на Penорџ Пени Лофер. Оригинален велур горен. Лесна обвивка за ткаенини од чамбрај. Мемориски пена чорап за крајна удобност. Лесно вклучено и исклучување на дизајнот. Издржлив TPR надворешен ѓон. Затворен/единствен на отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите