.

.

4. Carat T.G.W. Прстен за ангажман на Halo CZ Solitaire Стерлинг Сребрен

4. Carat T.G.W. Прстен за ангажман на Halo CZ Solitaire Стерлинг Сребрен

DEN 3.00
Износ

Плескавата убавина на овој прстен за ангажман на CZ Halo ќе трае цел живот. Ringвонот има 7 мм квадратни CZ во поставка од четири поени, залепено со круга на ЦЗ. 4.43 Carat T.G.W. Прстен за ангажман на Стерлинг Сребрен Стерлинг Стерлинг : 4,43 КТ. Т.Г.В. Cz7mm квадратни пресечени czcrigned во стерлинг сребров што може да се соберат во големини 6-10 Learn повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите