.

.

Без граници на вратот без ракави на јуниорите, 2-пакет

Без граници на вратот без ракави на јуниорите, 2-пакет

DEN 3.00
Износ

Трендовски и симпатичен .. Додадете малку суптилен трепер и го имате врвот на врвот во секоја сезона. Без облоги на вратот без ракави на вратот на границите или не оди соло без напор. Погодното две пакувања ви овозможува да се занимавате со леснотија. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два врвови. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремено. Деколте : Mock вратот. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : без ракави. Џебови : Ниту. Врвни две пакувања од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите