.

.

Софисти Парчиња 2оз-Опал

Софисти Парчиња 2оз-Опал

DEN 223.52
Износ

Овие софистички Парчиња се одлични за додавање забавна декорација во корпа за подароци или централно парче маса. Овој пакет содржи две унци парчиња парчиња. Достапно во различни бои; секој се продава одделно. Синдус Софисти Уништи Металикс, 2оз : Забавни И украсни парчиња. Достапно во различни бои. 2оз пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите