.

.

Sonic The Edgehog Boys краток ракав на врвот, панталони и шорцеви, сет на пижами од 3 парчиња, големини 4-12

Sonic The Edgehog Boys краток ракав на врвот, панталони и шорцеви, сет на пижами од 3 парчиња, големини 4-12

DEN 287.68
Износ

Стилизирајте го за спиење со Sonic Speed ​​во овој Sonic The Hedgehog 3-парчиња пижами, во кој се претставени неговиот омилен лик на видео игри. Овој пријатна сет на пижама вклучува мека маица со краток ракав, печатени PJ панталони и шорцеви за појавување за лесно облекување во спиењето. 3-парчиња пижама сет вклучува : 1 кошула за спиење, 1 пар панталони PJ и 1 пар шорцеви. Те : екипаж; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Панталони : стајлинг за влечење; еластична лента за половината; печатење на сите. Шорцеви : стајлинг на влечење; еластична лента за половината; Цврста боја. © Сега, сите права се задржани. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Sonic The Hedgehog 3 Piect Pajama сет за момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите