.

.

Кочница Мајстор Цилиндар-Компатибилен Со-Dodge Ram меморија 2004

Кочница Мајстор Цилиндар-Компатибилен Со-Dodge Ram меморија 2004

DEN 994.72
Износ

Кочница Мајстор Цилиндар-Компатибилен со 2002-2005 Доџ Овен 1500ноте : Создаден : 1.3125 Во.Вклучен Хардвер за монтирање : Вклучен Е Носензор : Да Содржина На Пакетот : Вклучен Е Главниот Цилиндричен Резервоар : Да Карактеристики : - Конструиран за да одговара на материјалот за леење на оригиналниот дел и да обезбеди слични перформанси - Сите гумени компоненти се изработени од висококвалитетно соединение НА ЕПДМ за до течност за сопирачките базирана на гликол-100% ново-изработени целосно од нови материјали, а не за да се обезбеди највисок квалитет и безбедност - Направени За да се исполнат ригорозните Меѓународни стандарди ЗА одговара : - 2002 - 2005 Dodge Ram Меморија 1500 Со 2 - Тркало Absfits Години : 2002 2003 2004 2005 преглед опис на производот за да се обезбеди соодветно вклопување. 2002 2003 2004 2005. Кочница Мајстор Цилиндар.

R

Им се допаѓа и на купувачите