.

.

Бутик Нови Тексас Панталони Фармерки Мали Девојчиња Фармерки Портокал Белило Дизајн Стилски Ѕвонче Дното Фармерки За Деца Прилагодливи Половината Одблесокот Фар

Бутик Нови Тексас Панталони Фармерки Мали Девојчиња Фармерки Портокал Белило Дизајн Стилски Ѕвонче Дното Фармерки За Деца Прилагодливи

DEN 3.33
Износ

Модни Тексас Панталони Фармерки Портокал Белило Дизајн Фармерки. Големина : 6-12М, 12-18М,2Т,3Т,4Т,5-6Т,6-7Т,7-8Т,8-9Т, 10-12Т, 14-23Т. супер квалитетни фармерки за деца, удобна тексас ткаенина, одлична за носење деца! Може да се комбинира со кој било врв и ќе изгледа стилски!ќе бидете многу задоволни со тоа! Нови Тексас Панталони Фармерки. Мали Девојчиња Фармерки. Портокал Белило Дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите